Nabór Działaj Lokalnie

Ruszył nabór wniosków do kolejnej edycji programu grantowego Działaj Lokalnie!

Jak co roku Fundacja na rzecz Collegium Polonicum do programu zaprasza  organizacje pozarządowe i grupy nieformalne, które mają swoją siedzibę oraz planują prowadzić działania w gminach: Słubice, Górzyca, Cybinka Rzepin, Krosno Odrzańskie, Gubin, Dąbie, Maszewo, Bobrowice, Bytnica, Kostrzyn nad Odrą, Witnica oraz Słońsk.

W Lokalnym Konkursie Grantowym „Działaj Lokalnie 2021” wspierane będą projekty, które inicjują współpracę mieszkańców na rzecz dobra wspólnego i które służą pobudzaniu aspiracji rozwojowych, poprawie jakości życia. W rezultacie podejmowane działania mają przyczyniać się do budowania lokalnego kapitału społecznego. Program jest prowadzony z myślą o organizacjach pozarządowych oraz grupach nieformalnych, które podejmują wspólny wysiłek, aby w ich społecznościach żyło się lepiej.

Wnioski można składać do 31 maja 2021 roku wyłącznie drogą elektroniczną: http://system.dzialajlokalnie.pl/

Szczegółowe informacje na temat konkursu w REGULAMINIE

Dodatkowe informacje na temat konkursu realizowanego w ramach Programu można uzyskać u:

Marta Stachowska

koordynator „Działaj Lokalnie”