Nowa Sól: Szkolenie z nowych wzorów ofert dla organizacji pozarządowych

21 listopada nowosolskie organizacje pozarządowe zapraszamy na szkolenie dotyczące wypełniania i przygotowywania nowych wzorów ofert obowiązujących od 1 marca 2019 r.

Miasto Nowa Sól i Fundacja na rzecz Collegium Polonicum zapraszają przedstawicieli nowosolskich organizacji pozarządowych do udziału w szkoleniu dotyczącym wypełniania formularzy ofertowych składanych w ramach otwartych konkursów ofert.

Termin: 21.11.2019 r., godz. 16.30-19.00
Miejsce: Nowosolski Dom Kultury, ul. M.J. Piłsudskiego 49 (salka konferencyjna, partner)

Zgłoszenia:
e-mail: forum@nowasol.pl
tel. 68 4590327, -305

W trakcie szkolenia dowiesz się:

• co zmieniło się w ofertach składanych przez stowarzyszenia czy fundacje m.in. do samorządów w ramach ogłaszanych konkursów ofert;
  • na co zwrócić uwagę przygotowując ofertę;
  • jakie są najczęściej popełniane błędy;
  • jakie wymagania formalne musi spełniać oferta;
  • gdzie szukać informacji o źródłach finansowania;

Zgłoszenia do udziału w szkoleniu drogą elektroniczną na adres: forum@nowasol.pl lub telefonicznie. Organizator (Urząd Miejski w Nowej Soli) zwrotnie potwierdza udział.
Decyduje kolejność zgłoszeń, liczba miejsc jest ograniczona! Szkolenie jest bezpłatne.

Program szkolenia (PDF)