VIII Słubickie Forum Organizacji Pozarządowych

Kolejne spotkanie organizacji z gminy Słubice odbędzie się 7 listopada o godz. 17. w Collegium Polonicum w Słubicach. Będziemy rozmawiać… o pieniądzach.

Podczas tegorocznego Słubickiego Forum Organizacji Pozarządowych gościć będziemy przedstawicieli różnych instytucji, które doradzać będą przedstawicielom NGO’sów, skąd i na co można pozyskać środki.

Kto weźmie udział w forum? Goście reprezentować będą różne instytucje. Narodowy Instytut Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego reprezentować będą Wojciech Jachimowicz – Przewodniczący Rady NIW – CRSO, Wojciech Kaczmarczyk – dyrektor NIW – CRSO i Piotr Krygiel – zastępca dyrektora NIW – CRSO.

Urząd Marszałkowski Województwa Lubuskiego, który co roku przyznaje dotacje np. na działania na rzecz seniorów czy na inicjatywy młodzieżowe – reprezentować będzie Łukasz Porycki, wicemarszałek województwa lubuskiego.

Obecni na forum przedstawiciele Lokalnego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich w Gorzowie Wielkopolskim będą mówić o przyszłorocznych konkursach.

O tym, jak przy pomocy dotacji można tworzyć miejsca pracy w organizacjach opowie pracownik Ośrodka Wsparcia Ekonomii Społecznej w Zielonej Górze, o preferencyjnych pożyczkach mówić będzie reprezentant Towarzystwa Inwestycji Społeczno-Ekonomicznych TISE SA.

Będzie również możliwość rozmowy bezpośredniej i rozmowy z przedstawicielami tych instytucji. Warto już teraz zacząć przygotowywać się do przyszłorocznych konkursów.

Patronat medialny nad forum objęły portal Słubice25.pl i telewizja HTS.

Zgłoszenia na forum: Sektor 3 Słubice (biuro Fundacji na rzecz Collegium Polonicum, ul. Kościuszki 1, 69-100 Słubice, I piętro Biblioteki Collegium Polonicum).

Prosimy o potwierdzenie przybycia do 5 listopada 2019 r.: tel. 884 309 488 lub 61 82 96 791, e-mail: sektor3@fundacjacp.org

ZOBACZ PROGRAM