OWES

Prowadzimy Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej

Wspieramy rozwój lokalnej ekonomii społecznej. Informujemy o działaniach podejmowanych w obszarze ES oraz pomagamy w aktywizacji zawodowej i społecznej osób wykluczonych. Promujemy produkty, usługi i organizacje „trzeciego systemu”, które realizują społeczne cele wykorzystując narzędzia ekonomiczne.

Zapraszamy stowarzyszenia, fundacje, spółdzielnie socjalne, osoby zainteresowane ekonomią społeczną z powiatów: słubickiego, krośnieńskiego, sulęcińskiego, wschowskiego, zielonogórskiego (ziemski i grodzki) oraz żarskiego.

Dowiedz się, w jaki sposób działają przedsiębiorstwa społeczne, i jak można pozyskać środki na ich założenie oraz wsparcie!

Kontakt: Marzena Słodownik, animatorka – mail: m.slodownik@fundacjacp.org, tel. 603 112 487

Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej jest prowadzony w ramach projektu „Rozkręcamy społeczny biznes” w partnerstwie z Wojewódzkim Urzędem Pracy w Zielonej Górze i Fundacją Rozwoju Demokracji Lokalnej.

Znajdź nas na facebooku

Do pobrania miesięcznik w klimacie ekonomii społecznej:

1 numer:

thumbnail of presses-ebook