KONKURS LUBUSKI WŁĄCZNIK. LIDER BIZNESU SPOŁECZNEGO

„Lubuski Włącznik – Lider Biznesu Społecznego” to konkurs na najlepszy podmiot ekonomii społecznej.

Znasz stowarzyszenia, fundacje, spółdzielnie, które prowadzą dobrą firmę społeczną, są miejscem pracy, w których w pełni wykorzystują twórczy potencjał ludzi, a ich działalność jest potrzebna i użyteczna społecznie, zgłoś je do konkursu!

Szukamy podmiotów, które wyróżnia przedsiębiorczość, wysokiej jakości usługi i produkty, oraz zaangażowanie w społeczności lokalnej. Jeśli znasz taki podmiot lub sam chcesz się zgłosić do konkursu, wypełnij formularz:

w wersji elektronicznej

lub tradycyjnej

formularz konkursowy
i prześlij go na adres:

Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Zielonej Górze, Wydział Koordynacji Ekonomii Społecznej, Al. Niepodległości 36, 65-042 Zielona Góra.

Więcej informacji o konkursie można znaleźć na stronie internetowej www.es.lubuskie.pl.