Rada, Zarząd i Zespół

Jesteśmy zespołem pełnym pasji, dynamicznym i profesjonalnym. Każdy z nas posiada niepowtarzalną wiedzę, ma zgromadzony zasób różnorodnych doświadczeń. Potrafimy skutecznie pozyskiwać środki, sprawnie zarządzać projektami i funduszami ze źródeł regionalnych, krajowych oraz międzynarodowych.

Uzupełniamy się – każdy z nas posiada inny zestaw cech charakteru i umiejętności, różne mamy pasje i specjalizacje. W pracy możemy wykorzystywać nasze mocne strony, przekuwając je na sukces organizacji. Generujemy i realizujemy pomysły. Wszyscy jesteśmy autorami inicjatyw, które podejmujemy. Czujemy się współodpowiedzialni za naszą Fundację i nasze najbliższe otoczenie. Staramy się zarażać innych takim myśleniem.

Nasz zespół charakteryzuje niski poziom hierarchizacji i ponadprzeciętny poziom motywacji do realizowania zadań. Jesteśmy grupą ekspertów-pasjonatów, którzy nie potrzebują ponaglań „szefa”, żeby realizować kolejne zadania. Nasza motywacja do pracy jest często naszą wewnętrzną energią do życia – nie karmi się finansami, czy poleceniami służbowymi. Wszyscy czujemy się współodpowiedzialni za nasze miejsce pracy, kreujemy pomysły i pozyskujemy na nie środki finansowe. Wszyscy jesteśmy autorami tego, co dzieje się w Fundacji na rzecz Collegium Polonicum.

Nad pracami Zarządu nadzór sprawuje Rada Fundacji w składzie:

JM Rektor prof. dr hab. Bogumiła Kaniewska – rektor Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza

Prof. Dr. Julia von Blumenthal – prezydent Uniwersytetu Europejskiego Viadrina

Prof. dr hab. Tadeusz Wallas – prorektor ds. kadr i rozwoju UAM

Prof. UAM dr hab. Magdalena Musiał-Karg – prodziekan ds. badań i rozwoju Wydziału Nauk Politycznych i Dziennikarstwa UAM

dr Ryszard Bodziacki – burmistrz Słubic w latach 1991–1997 oraz w latach 2002 – 2010

Kazimiera Jakubowska – wieloletnia Przewodnicząca Rady Powiatu Słubickiego

Agnieszka Palacz – kwestor UAM

Zarząd Fundacji na rzecz Collegium Polonicum

Magdalena Tokarska (prezes zarządu), Karolina Dreszer-Smalec, prof. UAM dr hab. Grzegorz Podruczny, Anna Serba, Adam Szulczewski

Zespół Fundacji:

58 komentarzy

1. Hi there! This blog post couldn’t be written much better! Going through this post reminds me of my previous roommate! He always kept talking about this. I most certainly will send this information to him. Pretty sure he will have a great read. I appreciate you for sharing!

2. I seriously love your blog.. Very nice colors & theme. Did you build this amazing site yourself? Please reply back as I’m wanting to create my own website and would like to learn where you got this from or exactly what the theme is called. Thanks.

3. Hi, I do believe this is an excellent site. I stumbledupon it 😉 I will revisit yet again since I book marked it. Money and freedom is the greatest way to change, may you be rich and continue to guide other people.

4. Hi, I do think this is a great web site. I stumbledupon it 😉 I’m going to return yet again since i have bookmarked it. Money and freedom is the greatest way to change, may you be rich and continue to help other people.

5. Greetings, There’s no doubt that your website may be having browser compatibility problems. When I take a look at your web site in Safari, it looks fine but when opening in I.E., it’s got some overlapping issues. I merely wanted to give you a quick heads up! Besides that, fantastic website.

6. Hi, I do think this is an excellent blog. I stumbledupon it 😉 I am going to return once again since i have book-marked it. Money and freedom is the greatest way to change, may you be rich and continue to guide other people.

7. Next time I read a blog, Hopefully it does not disappoint me just as much as this particular one. After all, Yes, it was my choice to read through, but I really believed you would have something interesting to say. All I hear is a bunch of complaining about something you can fix if you were not too busy searching for attention.

8. Howdy! I could have sworn I’ve visited this website before but after going through some of the posts I realized it’s new to me. Regardless, I’m certainly pleased I stumbled upon it and I’ll be book-marking it and checking back regularly!