Joanna Strzałkowska

Joanna Strzałkowska

Joanna Strzałkowska

Specjalista ds. procesu animacyjnego w Ośrodku Wsparcia Ekonomii Społecznej

Moja działalność zawodowa zdecydowanie wiąże się z organizacjami pozarządowymi. W pracy w trzecim sektorze cenię sobie niezależność, otwartość na ludzi i możliwość rozwoju. To fascynujący obszar samostanowienia i zarazem możliwości robienia czegoś z innymi, współdziałania.

Fundacja na mojej drodze pojawiła się dobre kilka lat temu. We wspólną podróż wyruszyliśmy w 2011 roku i tak trwa to do dziś, z małymi przerwami. Moja przygoda zaczęła się od roli animatora lokalnego w Regionalnym Ośrodku EFS w Zielonej Górze.

Poza Fundacją aktywnie działam w organizacjach, pozyskując fundusze, współorganizując wydarzenia, uporządkowując dokumenty pod względem formalnym, pomagając w rozwiązywaniu napotkanych problemów. Staram się dzielić swoją wiedzą i doświadczeniem.

Wolne chwile lubię spędzać leżąc i patrząc w chmury – w ten sposób doświadczam stanu absolutnego spokoju. W kontaktach z ludźmi zależy mi na dawaniu i byciu sobą – to dla mnie niewyczerpane źródło energii, radości i piękna.

Zależy mi, aby inni w mojej obecności czuli się bardziej sobą – każda relacja w naszym życiu, która pokazuje nam prawdę na nasz własny temat jest dla mnie bezcenna.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Bądźmy w kontakcie!