Konkurs plastyczny „Poznajemy słubickie organizacje pozarządowe”

Uwaga dzieci, młodzież, szykujcie kredki, farby, nożyczki! Zapraszamy do udziału w konkursie plastycznym. Waszym zadaniem jest przygotowanie plakatu, który pokaże jedną z naszych słubickich organizacji pozarządowych. Poznajcie je, a potem pokażcie innym, co robią!

Fundacje, stowarzyszenia – jest ich w naszym mieście około 70. Zajmują się najróżniejszymi sprawami: pomocą ubogim, seniorom, zwierzętom, czy osobom z niepełnosprawnościami, a także sportem, historią, ochroną przyrody… Organizują spotkania, maratony, zawody, pikniki, warsztaty, wyjazdy… Działają z pasją, zaangażowaniem i oddaniem. Warto to pokazać!

Zapraszamy do udziału w konkursie uczniów szkół podstawowych i gimnazjów, w 2 kategoriach wiekowych (1-4 klasa SP i 5-8 klasa SP i 3 klasa gimnazjum). Plakat ma mieć wielkość A3 i może zostać przygotowany dowolną techniką. Czas oddania prac mija 31 października. Oceni je jury, które zdecyduje o przyznaniu nagród. A będą nimi różne gadżety elektroniczne (o tym więcej niebawem).

Zwycięzcy odbiorą nagrody podczas VII Forum Organizacji Pozarządowych, które odbędzie się pod koniec listopada. Tam również zostaną zaprezentowane wszystkie prace.

Konkurs został zorganizowany w ramach działalności Sektora 3 Słubice, zadania publicznego finansowanego z budżetu gminy Słubice.

Konkurs patronatem medialnym objęli: portal Słubice24.pl i telewizja HTS.

Więcej informacji: tel. 61 82 96 878, 884 309 488.

Dokumenty do pobrania:

DEKLARACJA UCZESTNICTWA