Akademia Dobrej Komunikacji – kolejne szkolenia dla lubuskich NGO-sów

Zapraszamy na drugie szkolenia z cyklu Akademia Dobrej Komunikacji organizowane przez Przestrzeń from Facebook i Fundację Techsoup. Tym razem będą one dotyczyły prowadzenia stron na Facebooku oraz w innych social mediach. Spotykamy się 20 listopada w Gorzowie Wlkp. i 21 listopada w Zielonej Górze.

O co chodzi?

Akademia Dobrej Komunikacji powstała po to, aby pomóc organizacjom pozarządowym i grupom nieformalnym z całej Polski usprawnić swoją komunikację, działania marketingowe i public relations. W trakcie cyklu szkoleń zwrócimy szczególną uwagę na znaczenie rozwoju komunikacji w Internecie, zaczynając od stron internetowych, przez media społecznościowe, a kończąc na aplikacjach multimedialnych.

Realizatorzy projektu, Przestrzeń from Facebook i Fundacja TechSoup, chcą, aby każda organizacja pozarządowa w Polsce, poznała korzyści z obecności w Internecie, a także nauczyła się prowadzić komunikację w odpowiedzialny i świadomy sposób.

Akademia Dobrej Komunikacji ma zasięg ogólnopolski. Szkolenia są organizowane w każdym województwie przez partnerów projektu. Regionalnym partnerem w woj. lubuskim jest Fundacja na rzecz Collegium Polonicum.

Czego nauczycie się na najbliższych szkoleniach?

  • Jak maksymalnie wykorzystać profil na Facebooku?
  • Po co Twojej organizacji konto na Instagramie?
  • Jak zbierać datki przez Facebooka?
  • Jak dobrze postować?
  • Grupy i wydarzenia – kluczowe narzędzia NGO.

Terminy i zgłoszenia

Szkolenie skierowane jest do organizacji pozarządowych i grup nieformalnych działających na terenie województwa lubuskiego (decyduje adres rejestracji)

Chcemy zapewnić możliwość udziału jak największej liczbie organizacji i grup, dlatego zapraszamy tylko po jednej osobie z organizacji lub grupy.

Udział w szkoleniu jest bezpłatny, ale wymagana jest wcześniejsza rejestracja!

Szkolenie poprowadzi Adam Szulczewski.

Dodatkowe informacje

  • Każda osoba uczestnicząca otrzyma zaświadczenie o uczestnictwie w szkoleniu
  • W czasie szkolenia zapewnione są przerwy kawowe i obiad
  • Na szkolenie warto przynieść swojego laptopa
  • Masz pytania? Pisz, zadzwoń -> a.szulczewski@fundacjacp.org, tel. 533 316 283.
Opublikowano
Umieszczono w kategoriach: Slider, Szkolenia
Bądźmy w kontakcie!