Biznes Wrażliwy Społecznie – edycja 2018

Wystartował konkurs „Biznes Wrażliwy Społecznie”. Do 31 lipca czekamy na zgłoszenia lubuskich firm, które mogą podzielić się dobrymi praktykami realizowanymi w obszarze zaangażowania społecznego i rozwoju społeczności lokalnej.

Pragniemy nagrodzić dobre praktyki w obszarze zaangażowania społecznego i rozwoju społeczności lokalnej (Norma ISO 26 000).

Konkurs „Biznes Wrażliwy Społecznie” składa się z dwóch etapów: oceny formularza zgłoszeniowego oraz spotkań Komisji Konkursowej z wybranymi firmami. II etapowość Konkursu pozwala lepiej poznać zaangażowanie lubuskich przedsiębiorstw. Każde zgłoszenie i zaprezentowanie pozytywnych działań na rzecz społeczności lokalnej jest dla Nas bardzo cenne, dlatego każda praktyka jest zaprezentowana w Katalogu Dobrych Praktyk.

Korzyści z udziału w Konkursie „Biznes Wrażliwy Społecznie”:

• Możliwość otrzymania statuetki „Biznes Wrażliwy Społecznie” wykonanej przez przedsiębiorstwo społeczne
  • Zaprezentowanie dobrej praktyki w internetowym Katalogu Dobrych Praktyk
  • Budowanie pozytywnego wizerunku firmy
  • Uczestnictwo w uroczystej gali organizowanej wspólnie przez
  • Pierwszeństwo w uczestnictwie w bezpłatnych  szkoleniach „Społecznie Odpowiedzialny Biznes”

ZGŁOSZENIA:

Aby zgłosić dobrą praktykę firmy należy wypełnić formularz zgłoszeniowy: wersja online lub do pobrania (wersja docx), którą należy wysłać na adres: m.robaszynska@fundacjacp.org

Więcej informacji dostępnych jest na stronie: bws.fundacjacp.org

Osoba kontaktowa: Monika Robaszyńska, tel.: 533 316 284 mail. m.robaszynska@fundacjacp.org