Szukam kogoś kto przeszkoli mój zespół lub zorganizuje kursy językowe

Fundacja oferuje szeroką gamę kursów językowych dla firm oraz szkoleń dopasowanych do zdiagnozowanych potrzeb. Wszystkie zajęcia prowadzone są przez doświadczonych lektorów i trenerów oraz przygotowywane zgodnie z oczekiwaniami naszych klientów. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w organizowaniu kursów i szkoleń dla średnich i małych przedsiębiorstw z województwa lubuskiego.

Przed rozpoczęciem zajęć oferujemy bezpłatne testy językowe pozwalające przypisać pracowników do grup o podobnych umiejętnościach językowych oraz diagnozę potrzeb szkoleniowych i luk kompetencyjnych Państwa kadry. Na zakończenie cyklu uczestnicy otrzymują zaświadczenia potwierdzające zdobyte umiejętności. Godziny i terminy zajęć są ustalane elastycznie mając na uwadze godziny pracy personelu oraz zmianowość w firmach produkcyjnych. Istnieje możliwość zorganizowania kursów w systemie dziennym, wieczorowym lub weekendowym.

Oferujemy także indywidualne zajęcia językowe dla kadry zarządzającej w przedsiębiorstwach, które pozwalają na rozwijanie umiejętności komunikacyjnych i negocjacyjnych.

Zamawiając kurs językowy i szkolenia wnoszą Państwo opłatę nie za poszczególnego pracownika, lecz za jednostkę nauczania (godzina lekcyjna – 45min). Cena za jeden poziom nauczania obejmujący 50 godzin lekcyjnych wynosi: 4500 PLN.

W przyjętych przez nas założeniach, od Państwa zależy wielkość grupy nauczania – nie może ona jednak przekraczać 10 osób.

Marta Stachowska tel.: 61 82 96 878, 603 112 487
m.stachowska@fundacjacp.org