
W Fundacji pojawił się wiosną 2013. Zajmuje się działaniami promocyjnymi w projekcie „Modelowe taNGO”, pomaga wdrażać rozwiązania Modelu współpracy realizując zadania w ramach projektu „Szkoła dialogu”, jak również wspiera zespół programu „Działaj lokalnie”.
W pracy: Po przeprowadzce na lubuską wieś poszukiwałem możliwości spożytkowania wewnętrznej siły. Natrafiłem na grupę „sektorowych maniaków”. Włączam się również w projekty kierowane do młodych i zajmujące się edukacją nieformalną. Dodatkowo wspieram działania Fundacji „Dobro kultury” zajmującej się ochroną dziedzictwa kulturowego, co wiąże się z moim historyczno – judaistycznym wykształceniem.
O sobie: Pochodzę z Rzeszowa, a do lubuskiego trafiłem po studiach w Krakowie. O Słubicach po raz pierwszy usłyszałem w kontekście „uniwersytetu europejskiego” jakieś 12 lat temu. Wtedy marzyłem, by móc tu studiować. Tak zwane „zrządzenie losu” sprowadziło mnie tu kilka lat później. Wierzę, że zrozumienie i szacunek między ludźmi są możliwe do osiągnięcia poprzez codzienne wychodzenie z własnej strefy komfortu, a źródłem szczęścia jest prostota i wdzięczności. Interesują mnie kwestie dialogu międzykulturowego oraz rozwoju społeczeństwa obywatelskiego. Praca w NGO była moim marzeniem. Spełnionym, spełnianym.