Rok zdrowego serca- mamy wyniki konkursu!

3 marca odbyło się posiedzenie komisji dot. konkursu plastycznego „Roku zdrowego serca”, w którym zwycięskie logo oraz hasło drukowane będzie na materiałach promocyjnych. Do konkursu zgłoszonych zostało 20 prac ze szkół z terenu powiatu słubickiego. Oceny prac konkursowych dokonała komisja w składzie:

• Małgorzata Krasowska – Marczyk
  • Karolina Dreszer – Smalec
  • Ewa Bielewicz – Polakowska
  • Tomasz Stefański
  • Tomasz Fedyszyn

Komisja dokonała oceny prac w poszczególnych kategoriach zgodnie z kartami oceny. Po przeprowadzeniu analizy prac wyłoniono laureatów:

I MIEJSCE: Zespół Szkół Licealnych im. Zbigniewa Herberta w Słubicach

II MIEJSCE: Szkoła Podstawowa im. Kresowian w Czarnowie

III MIEJSCE: Publiczne Gimnazjum im. UNICEF z Cybinki

Każda szkoła zgłaszała do konkursu jedną drużynę, złożoną z trzech uczniów. Atrakcyjne nagrody przewidziane są zarówno dla szkół jak i dla uczniów zwycięskich drużyn:

Nagrody dla szkół:

1 miejsce: zestaw do gry w siatkówkę (20 piłek), koszykówkę (20 piłek), piłkę ręczną (20 piłek)

2 miejsce: zestaw do gry w siatkówkę (15 piłek), koszykówkę (15 piłek), piłkę ręczną (15 piłek)

3 miejsce: zestaw do gry w siatkówkę (15 piłek), koszykówkę (15 piłek), piłkę ręczną (15 piłek).

Nagrody dla uczniów zwycięskich drużyn

1 miejsce: 3 x plecak górski, 3 x łyżwy, 3 x karnet na lodowisko na 15 wejść ;

2 miejsce: 3 x łyżwy, 3 x karnet na lodowisko na 15 wejść;

3 miejsce: 3 x łyżwy, 3 x karnet na lodowisko na 10 wejść.

Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymają upominki (dyplomy oraz kubki i koszulki ze zwycięskim logo).

Uroczyste rozdanie nagród będzie miało miejsce 27 marca 2017r. w Collegium Polonicum w Słubicach. O dokładnej godzinie organizator powiadomi telefonicznie szkoły biorące udział w konkursie.

Wszystkim dziękujemy za nadesłane prace, natomiast zwycięzcom serdecznie gratulujemy!

III miejsce

Konkurs organizowany jest w ramach projektu pn. „Profilaktyka chorób układu krążenia i promocja zdrowego stylu życia w powiecie słubickim” realizowanego przez Powiat Słubicki.