Mikołajkowe Targi Aktywności i Biznesu Społecznego w Ochli

Mikołajowe Targi Aktywności Społecznej i Biznesu Społecznego – w tym roku w klimacie świątecznym, pachnącym cynamonem i choinką!

 

27 listopada w Muzeum Etnograficznym w Ochli w godzinach od 11.00 do 16.00 odbędą się targi aktywnych organizacji, połączone są z  imprezą „Idą Święta”, czyli tradycyjnym przygotowywaniem do świąt Bożego Narodzenia.

I właśnie świąteczny motyw będzie tym przewodnim. Chcemy podczas targów zaprezentować usługi i wyroby lubuskich podmiotów ekonomii społecznej, a przede wszystkim zachęcić osoby odwiedzające do ich nabywania, tak by mogły stać się idealnym pomysłem na prezent dla najbliższych.

Uwaga: dla wszystkich wystawców zapewniamy stoisko, poczęstunek, a także atrakcyjne bony na wyprodukowanie pakietów promocyjnych.

Targi to doskonała forma promocji Waszej działalności, okazja do nawiązania owocnych kontaktów z potencjalnymi klientami i współpracy z innymi podmiotami z województwa.
Możecie pokazać nie tylko wyroby, ale również usługi – w postaci voucherów na warsztaty, spotkania, kursy, imprezy dla dzieci czy inne usługi. Jeśli akurat Wasz podmiot nie oferuje tego, co mogłoby się znaleźć pod choinką, przygotujcie promocyjne bonusy na to, co bezcenne: uśmiech o poranku, pyszny przepis na ciasto, miłe słowo w deszczowy dzień… Możecie podarować je jako dodatki do „standardowych” prezentów. Jeśli będzie tam Wasz logotyp, to zostaniecie zapamiętani i docenieni.
Uczestnictwo w targach jest bezpłatne, zgłoszenia przyjmujemy do 16 listopada za pośrednictwem formularza elektronicznego http://www.es.lubuskie.pl/pl/Zglos-sie

Dla wszystkich wystawców zapewniamy stoisko, poczęstunek, a także atrakcyjne bony na wyprodukowania  pakietów promocyjnych wg zgłoszonego zapotrzebowania.

Więcej informacji: Joanna Strzałkowska, tel. 607 041 779, mail: j.strzalkowska@fundacjacp.org, lub a.krzaczkowska@rops.lubuskie.pl
Organizatorami są: Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej w Zielonej Górze i Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Zielonej Górze.

Pokażmy, jak dużo robią podmioty ekonomii społecznej w naszym regionie!

Bądźmy w kontakcie!