III Lubuski Festiwal Innowacji

Spotkajmy się w świecie technologii i innowacji! – to hasło trzeciego Lubuskiego Festiwalu Innowacji. Wydarzenie odbędzie się 19 marca w godz. 9.30 – 15.30 w zielonogórskim Parku Technologii Kosmicznych – Badań, Rozwoju i Innowacji Sp. z o.o.

Dla kogo?
Lubuski Festiwal Innowacji skierowany jest do przedsiębiorców, stowarzyszeń przedsiębiorców, jednostek naukowych, pracowników naukowych i dydaktycznych, nauczycieli, uczniów szkół średnich, studentów, innowatorów oraz animatorów przedsiębiorczości w regionie lubuskim i wszystkich zainteresowanych najnowszymi trendami w innowacjach.

O festiwalu:
Od 2022 roku Festiwal Innowacji jest organizowany przez Województwo Lubuskie, z każdą edycją zmieniając lokalizację, by promować różne ośrodki innowacji w regionie. Pierwszą edycję festiwalu gościł Uniwersytet Zielonogórski, natomiast ubiegłoroczną edycję współtworzyły Akademia im. Jakuba z Paradyża w Gorzowie Wielkopolskim oraz Gorzowski Ośrodek Technologiczny Park Naukowo-Przemysłowy. W tym roku gospodarzem jest Park Technologii Kosmicznych – Badań, Rozwoju i Innowacji, najmłodszy lubuski park technologiczny.

Program Festiwalu:

Uczestnicy będą mieli możliwość zgłębienia tematów takich jak sztuczna inteligencja, korelacje między muzyką a innowacyjnością, neuronauka, przemysł kosmiczny oraz cyfrowy świat. „Wyspy Innowacji” pozwolą na spotkania z lubuskimi firmami i parkami technologicznymi. Zaplanowano również czas na bezpośrednie rozmowy, nawiązywanie biznesowych relacji oraz niespodzianki.

Rejestracja:
Zachęcamy do wczesnej rejestracji poprzez wypełnienie formularza dostępnego tutaj: Formularz rejestracyjny

Szczegółowe informacje o III Lubuskim Festiwalu Innowacji są dostępne na stronie http://ptklubuskie.com/

Umieszczono w kategoriach: Wydarzenia