Rozmowy o działaniach na rzecz Collegium Polonicum

We wtorek 20 lutego, wspólnie z zaproszonymi gośćmi, rozmawialiśmy o planach i pomysłach na najbliższe działania w Collegium Polonicum.

W naszym słubickim biurze gościliśmy: Wiceprezydent Uniwersytetu Europejskiego Viadrina ds. Collegium – prof. dr Dagmarę Jajeśniak-Quast, Pełnomocnika Rektora UAM ds. dydaktyki w Collegium Polonicum – prof. UAM dr hab. Justynę Krauze-Pierz, p.o. Dyrektora Collegium Polonicum – dra Bartosza Jagurę, LL.M. oraz Zastępca dyrektora Collegium Polonicum – Ewę Bielewicz-Polakowską.

Fundacja na rzecz Collegium Polonicum reprezentowana była przez prezes Magdalenę Tokarską, członka zarządu prof. UAM dra hab. Grzegorz Podrucznego i koordynatorka Ośrodka Działaj Lokalnie Marta Stachowska.

Spotkanie było okazją do porozmawiania o pomysłach i planach dotyczących społeczności Collegium Polonicum, w których fundacja może być partnerem i wsparciem. Dziękujemy za spotkanie, a także za życzliwą i owocną dyskusję.

Umieszczono w kategoriach: Edukacja, Slider