Sektor 3 Słubice zaprasza na Podwieczorek Obywatelski

Sektor 3 Słubice zaprasza na kolejny „Podwieczorek Obywatelski”. 25 maja o godz. 16.30 w siedzibie Fundacji na rzecz Collegium Polonicum (I piętro budynku Biblioteki Collegium Polonicum, ul. Kościuszki 1). W trakcie spotkania opowiemy o środkach dla organizacji działających na rzecz młodzieży oraz o ważnych zmianach w prawie dla stowarzyszeń, które będą obowiązywały już od 20 maja 2016 r.

Sektor 3 Słubice zaprasza na Podwieczorek Obywatelski

Termin: 25 maja 2016 r., godz. 16.30

Miejsce: Fundacja na rzecz Collegium Polonicum (I piętro budynku Biblioteki Collegium Polonicum, ul. Kościuszki 1)

Dla kogo: słubickie organizacje pozarządowe, grupy nieformalne, działacze społeczni

Potwierdzenie udziału do 24 maja: e-mail: sektor3@fundacjacp.org, tel. 884 309 488, formularz zgłoszeniowy

Tematy podwieczorku:

• Program „Młodzież Solidarna w Działaniu 2016-2019” – prezentacja nowego, rządowego programu kierowanego do organizacji działających dla i razem z młodzieżą;
  • Konkursy dotacyjne Fundacji PZU – omówienie trzech programów dotacyjnych „Z PZU po lekcjach”, „Młodzi niepełnosprawni – sprawni z PZU” i „PZU z kulturą”;
  • Zmiany w ustawie „Prawo o stowarzyszeniach” – przedstawienie najważniejszych zmian dotyczących stowarzyszeń, które będą obowiązywały od 20 maja 2016 r.

podwieczorek_obywatelski_2

Spotkajmy się przy kawie i cieście!

Zachęcamy Was do współtworzenia podwieczorkowej atmosfery 😛  – przyniesienia ze sobą paczki ciastek, kawałka ciasta, owoce sezonowe itp.

Jeśli macie pomysł na temat, który warto byłoby poruszyć na kolejnym podwieczorku, to dajcie nam znać! (e-mail: sektor3@fundacjacp.org, tel. 884 309 488) lub przyjdźcie i opowiedźcie o czym chcielibyście porozmawiać  🙂

Więcej informacji o podwieczorku znajdziecie na stronie internetowej www.sektor3.slubice.pl.