Podwieczorek Obywatelski z Ekonomią Społeczną

Sektor 3 Słubice zaprasza na „Podwieczorek Obywatelski z Ekonomią Społeczną”. Wszystkich zainteresowanych spółdzielczością socjalną i przedsiębiorczością społeczną zapraszamy na spotkanie z Cezarym Miżejewskim – ekspertem ekonomii społecznej. 16 czerwca, godz. 17.00 siedziba Fundacji na rzecz Collegium Polonicum (I piętro budynku Biblioteki Collegium Polonicum, ul. Kościuszki 1).

Serdecznie zapraszamy na kolejny Podwieczorek Obywatelski tym razem poświęcony Ekonomii Społecznej. Naszym gościem będzie Cezary Miżejewski – ekspert ekonomii społecznej, spółdzielca, autor ustaw o zatrudnieniu socjalnym i o spółdzielniach socjalnych, współautor projektu Krajowego Programu Rozwoju Ekonomii Społecznej, członek Rady Działalności Pożytku Publicznego.

Będziemy rozmawiać o roli sektora obywatelskiego w realizowaniu usług społecznych, spółdzielniach socjalnych, ekonomizowaniu organizacji pozarządowych i wsparciu unijnym dla ekonomii społecznej.

Początek spotkania w siedzibie Sektora 3 Słubice, 16 czerwca (czwartek) o godz. 17.00.

Ze względów organizacyjnych prosimy o potwierdzenie udziału do 15 czerwca: e-mail: sektor3@fundacjacp.org, tel. 884 309 488 lub www.sektor3.slubice.pl.

podwieczorek_obywatelski_16_06_2016

„Podwieczorki Obywatelskie” są organizowane w ramach zadania „Wzmacnianie organizacji pozarządowych oraz rozwój lokalnego społeczeństwa obywatelskiego poprzez prowadzenie działań w ramach Słubickiego Centrum Organizacji Pozarządowych”.