Nasiąkłam miłością do człowieka

Edyta Czeczkova, prezeska Fundacji Spełnienie ze Szprotawy w województwie lubuskim, laureatka trzeciej edycji akcji Zwykły Bohater (w kategorii obywatelskiej, organizowanej przez telewizję TVN, Onet i Bank BPH) opowiada Marcie-Nadrzyckiej-Soczek o tym, co to znaczy czynić dobro, co dała jej babcia, jak założyła fundację, jak mądrze pomagać i co ma z tym wspólnego depresja, jak wychować młodych wolontariuszy, jak budować organizację i sieć współpracy, jak informować o swoich działaniach oraz jak dobrze wykorzystać czas pandemii.

Edyta Czeczkova prowadzi fundację od 10 lat, jednak już wiele lat wcześniej aktywnie angażowała się w pomoc dzieciom z ubogich rodzin. Jak sama mówi, nie jest bohaterem, jest wolontariuszką.

Zapraszamy do wysłuchania rozmowy.