Nowa Sól: Porozmawiamy o korzystaniu z zasobów CAS-u oraz o współpracy z NGO

Zapraszamy przedstawicieli organizacji pozarządowych i mieszkańców Nowej Soli, którzy korzystają lub chcieliby skorzystać z zasobów Centrum Aktywności Społecznej; przedstawicieli organizacji pozarządowych współpracujących z Gminą – Nowa Sól Miasto i ubiegających się o środki na realizację zadań publicznych finansowanych przez Miasto Nowa Sól i wszystkich zainteresowanych tematyką konsultacji społecznych i partycypacji do wzięcia udziału w spotkaniu organizowanym w dniu 29 września br. o godzinie 16.30 w CAS – Centrum Aktywności Społecznej Nowa Sól ul. Kasprowicza 12.

O trudnej sztuce rozmowy – czyli konsultacje społeczne w praktyce
29 września 2023 r. (piątek), godz. 16.30
Centrum Aktywności Społecznej w Nowej Soli,
ul. Kasprowicza 12 – sala gimnastyczna

16.30 Powitanie i wprowadzenie

16.40 Style komunikacji z interesariuszami (rzecz o trudnej sztuce rozmowy) – prof. UZ dr hab. Mariusz Kwiatkowski (Instytutu Socjologii Uniwersytetu Zielonogórskiego)

17.30 Cześć warsztatowa – konsultacje społeczne:

• Ewaluacja zasad korzystania z zasobów Centrum Aktywności Społecznej w Nowej Soli – równoległe sesje konsultacyjne
• Zaplanujmy współpracę, czyli Program współpracy Gminy-Nowa Sól Miasto z organizacjami pozarządowymi na rok 2024 – równoległe sesje konsultacyjne

Prowadzenie:
• Adam Szulczewski (Fundacja na rzecz Collegium Polonicum),
• prof. UZ dr hab. Mariusz Kwiatkowski (Instytutu Socjologii Uniwersytetu Zielonogórskiego).

18.40 Podsumowanie konsultacji i zakończenie spotkania

Dla kogo jest to spotkanie?
• dla przedstawicieli organizacji pozarządowych i mieszkańców Nowej Soli, którzy korzystają lub chcieliby skorzystać z zasobów Centrum Aktywności Społecznej;
• dla przedstawicieli organizacji pozarządowych współpracujących z Gminą – Nowa Sól Miasto i ubiegających się o środki na realizację zadań publicznych finansowanych przez Miasto Nowa Sól;
• dla wszystkich zainteresowanych tematyką konsultacji społecznych i partycypacji;

Projekt „Nowa Sól na społecznej fali” jest wdrażany przez Fundację na rzecz Collegium Polonicum we współpracy z Gminą Nowa Sól – Miasto. Projekt finansowany przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię z Funduszy EOG w ramach Programu Aktywni Obywatele – Fundusz Regionalny.