Rozpoczęliśmy VIII edycję konkursu „Biznes Wrażliwy Społecznie”!

Lubuskie przedsiębiorstwa zapraszamy do udziału w kolejnej odsłonie konkursu „Biznes Wrażliwy Społecznie”! Na Wasze zgłoszenia czekamy do 22 listopada br.

Drodzy przedsiębiorcy czas podzielić się swoimi działaniami na rzecz społeczności lokalnej, współpracą ze szkołami, zaangażowaniem pracowników, wspieraniem organizacji pozarządowych, a być może realizacją własnych programów społecznościowych.

Rozpoczęliśmy nabór do kolejnej odsłony konkursu „Biznes Wrażliwy Społecznie”, w ramach którego nagradzamy społecznie zaangażowanych przedsiębiorców z terenu województwa lubuskiego.

Wystarczy do 22 listopada 2024 r. wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie internetowej konkursu bws.fundacjacp.org i czekać na kontakt z naszej strony.

Zgłoszeń działań w konkursie mogą dokonywać przedsiębiorcy jak również osoby lub organizacje korzystające z ich wsparcia lub współpracujące z nimi.

Szczegółowe informacje o konkursie, formularz zgłoszeniowy, regulamin konkursu oraz laureatów z lat poprzednich znajdziecie na stronie internetowej bws.fundacjacp.org.