tel. 61 82 96 791 sekretariat@fundacjacp.org
30.10.2018 | Wydarzenia

Wraz ze Związkiem Dzieci Wojny i Stowarzyszeniem My Life – historie opowiedziane zapraszamy na szczególny Wieczorek z Biografią. Swoje życiorysy przedstawią członkowie związku, których dzieciństwo przypadło na trudne, wojenne czasy.

7 listopada o godz. 18 w sali konferencyjnej Collegium Polonicum będzie okazja do tego, żeby posłuchać jak układały się losy tych, których dzieciństwo przebiegało w cieniu wojennej zawieruchy. Swoimi wspomnieniami dzielić się będzie kilkoro członków słubickiego oddziału Związku Dzieci Wojny. Przeczytają oni fragmenty swoich biografii, będzie też czas na rozmowę i wspomnienia.

O oprawę artystyczną wieczorku zatroszczą się uczniowie Społecznej Niepublicznej Szkoły Muzycznej 1-go stopnia w Słubicach.

Wstęp jest wolny. Zapraszamy wszystkich, a szczególnie babcie, dziadków z wnukami, rodziców z dziećmi. Niech ten dzień będzie czasem wspomnień i pamięci nie tylko o tej „wielkiej” historii, znanej z podręczników, ale również tej osobistej, rodzinnej…

Projekt Biografie Dzieci Wojny został dofinansowany z budżetu gminy Słubice.

Fundacja na rzecz Collegium Polonicum
ul. Kościuszki 1, 69-100 Słubice
(I piętro budynku biblioteki CP)

Godziny otwarcia: poniedziałek - czwartek 8.00 - 16.00