Zapraszamy na IX Ogólnopolskie Forum Pełnomocników

W imieniu Sieci SPLOT zapraszamy do udziału w IX Ogólnopolskim Forum Pełnomocników ds. współpracy z organizacjami pozarządowymi, które odbędzie się 18 maja w Warszawie.

Pełnomocnicy są osobami na co dzień pracującymi w jednostkach samorządu terytorialnego, w których zakresie obowiązków mieści się koordynacja działań związanych ze współpracą danej JST z lokalnym III sektorem. Idea cyklicznych spotkań tego środowiska jest sukcesywnie realizowana przez Sieć SPLOT od 2009 r., kiedy to Elbląskie Stowarzyszenie Wspierania Inicjatyw Pozarządowych zorganizowało pierwsze w Polsce tego typu spotkanie.

Obecne Forum będzie dziewiątym już spotkaniem o charakterze ogólnopolskim, a odbędzie się ono w Warszawie w dn. 18.05., z udziałem ok. 70 pełnomocników.

Pozwoli ono przybliżyć uczestnikom i uczestniczkom planowane działania rządu skierowane bezpośrednio do III sektora, ale też pośrednio do jednostek samorządu terytorialnego pracujących z organizacjami pozarządowymi na poziomie lokalnym. Umożliwi dyskusję o najistotniejszych obecnie zagadnieniach stojących przed środowiskiem pozarządowymi i samorządem terytorialnymi oraz poznanie rozwiązań, jakie wypracowały liczne jednostki samorządu w Polsce.

Forum odbędzie się w Warszawie, w Marzycielach i Rzemieślnikach, ul. Bracka 25.

REJESTRACJI PROSIMY DOKONYWAĆ ZA POMOCĄ FORMULARZA UMIESZCZONEGO POD ADRESEM: http://goo.gl/forms/CjQ68Dtr1x.

UDZIAŁ W FORUM PODLEGA OPŁACIE w wysokości:

Wczesna rejestracja: do 4 maja (decyduje data zaksięgowanego przelewu i wypełnionego zgłoszenia) – 90 zł/uczestnik

Późna rejestracja: do 10 maja (decyduje data zaksięgowanego przelewu i wypełnionego zgłoszenia) – 110 zł/uczestnik

Uwaga: Jeśli planujecie Państwo przyjechać większa grupą z tej samej instytucji/organizacji mamy dla Państwa specjalną ofertę – każdy uczestnik z tej samej instytucji – w przypadku co najmniej 3 osób – zapłaci 70 zł (do 4 maja) lub 90 zł (do 10 maja).

NUMER KONTA DO OPŁATY ZA UDZIAŁ:
(W TYTULE PROSIMY O PODANIE IMIENIA I NAZWISKA UCZESTNIKA FORUM)

Wystawienie FV nastąpi po zaksięgowaniu wpłaty na koncie. W sprawie danych do wystawienia FV prosimy o kontakt z kontakt z Ewą Jarocką-Batory ewa.jarockabatory@siecsplot.pl, (22 827 52 11).

Organizatorzy nie przewidują zwrotów kosztów przejazdu.

Szczegółowy program IX Ogólnopolskiego Forum Pełnomocników (PDF)

Umieszczono w kategoriach: Wydarzenia