Rok Zdrowego Serca- rozdanie nagród

W poniedziałek, 27 marca odbyło się uroczyste wręczenie nagród w konkursie plastycznym „Rok Zdrowego Serca” skierowanym do uczniów wszystkich szkół z terenu powiatu słubickiego. Na zaproszenie Fundacji na rzecz Collegium Polonicum- organizatora konkursu- w słubickim Collegium Polonicum pojawiły się  prawie wszystkie drużyny konkursowe. Goście specjalni- wicestarosta Leopold Owsiak i Prezes Zarządu słubickiego szpitala- Małgorzata Krasowska-Marczyk wręczyli każdemu z uczestników pamiątkowy dyplom oraz kubek i koszulkę ze zwycięskim logo . Na zdobywców trzech pierwszych miejsc czekały dodatkowo atrakcyjne nagrody rzeczowe- łyżwy, plecaki górskie i karnety na lodowisko. Nagrodzone zostały również zwycięskie szkoły- dzięki swoim reprezentantom każda z nich otrzymała zestawy do gry w piłkę ręczną, siatkówkę i koszykówkę. Na zakończenie wszyscy uczestnicy i goście zostali zaproszeni na taras Collegium Polonicum, gdzie wykonano wspólne zdjęcie pamiątkowe.

Zapraszamy do obejrzenia GALERII ZDJĘĆ.

Klasyfikacja konkursowa:

I MIEJSCE: Zespół Szkół Licealnych im. Zbigniewa Herberta w Słubicach w składzie:

Pola Szkwarek

Magdalena Sobiegraj

Marta Świder

II MIEJSCE: Szkoła Podstawowa im. Kresowian w Czarnowie w składzie:

Hanna Budynkiewicz

Patrycja Chomicz

Justyna Filipiak

III MIEJSCE: Publiczne Gimnazjum im. UNICEF z Cybinki w składzie:

Wiktoria Samulska

Julia Cholewa