Sprawdź naszą ofertę kursów językowych!!!

Przyjechałeś do pracy do Polski, ale znajomość  języka polskiego pozostawia wiele do życzenia? Nigdy nie uczyłeś się niemieckiego, a chciałbyś podjąć pracę za granicą? A może kiedyś, jeszcze w szkole średniej miałeś już podstawy, ale chciałbyś podnieść swoje kompetencje językowe? A może to angielski jest tym językiem, który zawsze Ci się podobał, ale nigdy nie było czasu/motywacji, żeby się w niego zagłębić? Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą kursów językowych.

Posiadamy 10-letnie doświadczenie w organizacji kursów językowych. Chcemy, aby na naszych kursach każdy uczestnik czuł, że  jest we właściwym miejscu, dlatego do każdego staramy się podchodzić indywidualnie. Mamy świadomość, że w dzisiejszych czasach praca zawodowa nie kończy się o 15:30, dlatego nie podajemy sztywnego harmonogramu, dokładne dni i godziny zajęć ustalane są z zainteresowanymi podczas spotkania informacyjnego.

Komfortowe warunki pracy to podstawa, tylko wtedy nauka będzie przynosić efekty. Dlatego nasze zajęcia odbywają się w nowoczesnych, przestronnych salach Collegium Polonicum. Obiekt jest całkowicie przystosowany dla osób niepełnosprawnych.

Nasze lektorki dostosowują metody nauczania do specyfiki grupy. Inaczej pracuje się z młodzieżą, inaczej ze studentami, jeszcze inaczej z dorosłymi. Niezależnie od wybranej metody największy nacisk kładziemy na komunikację w codziennych sytuacjach i przełamanie barier z wypowiadaniem się.

Staramy się iść z duchem czasu. Wiemy, że mózg tym łatwiej przyswaja nowe porcje wiedzy, im więcej zmysłów jest zaangażowanych w ich pozyskiwanie. Dlatego podczas naszych zajęć lektorki korzystają z najróżniejszych pomocy dydaktycznych, takich jak np. tablice interaktywne (np. jeśli kursant ma problemy ze wzrokiem, ćwiczenia, polecenia są wyświetlane w większej skali na rzutniku).

 

OFERTA:

Język niemiecki:

 • Poziom podstawowy (dla osób, które nigdy nie uczyły się języka, lub uczyły się go wiele lat temu i muszą odświeżyć podstawy);
 • Poziom średniozaawansowany (dla osób, które miały do czynienia z językiem, znają podstawy, ale brakuje im swobodnego porozumiewania się i poszerzania słownictwa).
 • Kursy rozpoczną się 2 października.

Język angielski:

 • Poziom podstawowy (dla osób, które nigdy nie uczyły się języka, lub uczyły się go wiele lat temu i muszą odświeżyć podstawy);
 • Poziom średniozaawansowany (dla osób, które miały do czynienia z językiem, znają podstawy, ale brakuje im swobodnego porozumiewania się i poszerzania słownictwa);
 • Business English (kurs specjalnie dla osób nastawionych na poszerzenie słownictwa biznesowego przydatnego w pracy w biurze, w kontaktach z zagranicznymi klientami).
 • Kursy rozpoczną się 18 września.

Język polski dla obcokrajowców. Kurs prowadzony jest przez lektorkę języka polskiego i rosyjskiego:

 • Poziom podstawowy (dla osób, które nigdy nie uczyły się języka).
 • Kurs rozpocznie się 18 września.

 

Cena za godzinę zajęć (45 min) jest stała, dlatego ostateczny koszt dla każdego uczestnika uzależniony jest od ilości osób w grupie.

Spotkania informacyjne odbędą się 15 września w  sali nr 21 w Collegium Polonicum:

 • Język angielski– godz. 16:00
 • Język niemiecki– godz. 16:30
 • Język polski dla obcokrajowców– godz. 17:00

Zapisy, dodatkowe informacje: m.szymborska@fundacjacp.org, 884 309 488, 61 829 68 78

Zadzwoń, zapytaj, może czas zrobić coś dla siebie?

Serdecznie zapraszamy!

Opublikowano
Umieszczono w kategoriach: Slider, Szkolenia
Bądźmy w kontakcie!