Zapraszamy osoby 50+ na bezpłatne kursy językowe!

Fundacja na rzecz Collegium Polonicum oferuje bezpłatne kursy językowe niemieckiego i angielskiego w Słubicach, Cybince i Krośnie Odrzańskim. Już można się zgłaszać!

Mamy kolejną ciekawą propozycję dla tych, którzy chcą aktywnie spędzać czas – proponujemy udział w bezpłatnych kursach języka angielskiego i niemieckiego.

Kursy zostaną uruchomione we współpracy ze szkołą językową Linqua Viva z Zielonej Góry w 3 miastach: Słubicach, Cybince i Krośnie Odrzańskim.

Kto może wziąć w nich udział? Ich uczestnikami mogą zostać osoby mające 50-64 lata, mające maksymalnie średnie wykształcenie. Nie ma przy tym znaczenia, czy pracują, czy nie.

Poziom kursu zostanie dopasowany do umiejętności uczestników – każdy obowiązkowo wypełni test i na tej podstawie zostanie zakwalifikowany do właściwej grupy. Każdy otrzyma darmowy podręcznik i ćwiczenia.

Wszystkie kursy będą trwały po 120 godzin. Zajęcia będą odbywały się popołudniami w dni robocze, dwa razy w tygodniu, każde będzie trwało około 2 h. Po zakończeniu kursu wszyscy uczestnicy obowiązkowo napiszą egzamin zewnętrzny i otrzymają certyfikaty.

Zapraszamy na spotkanie informacyjne, które odbędzie się 11 kwietnia o godz. 16.30 w Collegium Polonicum, sala nr 27.

Więcej informacji: Martyna Szymborska, tel. Martyna Szymborska, tel. 884 309 488, 61 82 96 791, e-mail: m.szymborska@fundacjacp.org

Umieszczono w kategoriach: Edukacja, Slider