Sprawdź naszą ofertę językową!

Przyjechałeś do pracy do Polski, ale znajomość  języka polskiego pozostawia wiele do życzenia? Nigdy nie uczyłeś się niemieckiego, a chciałbyś podjąć pracę za granicą? A może kiedyś, jeszcze w szkole średniej miałeś już podstawy, ale chciałbyś podnieść swoje kompetencje językowe? A może to angielski jest tym językiem, który zawsze Ci się podobał, ale nigdy nie było czasu/motywacji, żeby się w niego zagłębić? Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą kursów językowych.

Posiadamy 13-letnie doświadczenie w organizacji kursów językowych. Chcemy, aby na naszych kursach każdy uczestnik czuł, że  jest we właściwym miejscu, dlatego do każdego staramy się podchodzić indywidualnie. Mamy świadomość, że w dzisiejszych czasach praca zawodowa nie kończy się o 15:30, dlatego nie podajemy sztywnego harmonogramu, dokładne dni i godziny zajęć ustalane są z zainteresowanymi podczas spotkania informacyjnego.

Nasze lektorki dostosowują metody nauczania do specyfiki grupy. Inaczej pracuje się z młodzieżą, inaczej ze studentami, jeszcze inaczej z dorosłymi. Niezależnie od wybranej metody największy nacisk kładziemy na komunikację w codziennych sytuacjach i przełamanie barier z wypowiadaniem się.

OFERTA:

Język niemiecki:

  • Poziom podstawowy (dla osób, które nigdy nie uczyły się języka, lub uczyły się go wiele lat temu i muszą odświeżyć podstawy);
  • Poziom średniozaawansowany (dla osób, które miały do czynienia z językiem, znają podstawy, ale brakuje im swobodnego porozumiewania się i poszerzania słownictwa).
  • Zajęcia rozpoczną się w październiku.

Język angielski:

  • Poziom podstawowy (dla osób, które nigdy nie uczyły się języka, lub uczyły się go wiele lat temu i muszą odświeżyć podstawy);
  • Poziom średniozaawansowany (dla osób, które miały do czynienia z językiem, znają podstawy, ale brakuje im swobodnego porozumiewania się i poszerzania słownictwa);
  • Zajęcia rozpoczną się w październiku.

Język polski dla obcokrajowców. Kurs prowadzony jest przez lektorkę języka polskiego.

  • Poziom podstawowy (dla osób, które nigdy nie uczyły się języka).
  • Zajęcia przygotowujące do certyfikatu językowego.
  • Zajęcia rozpoczną się w październiku.

Cena za godzinę zajęć (45 min) jest stała, dlatego ostateczny koszt dla każdego uczestnika uzależniony jest od ilości osób w grupie.

Zapisy, dodatkowe informacje: m.stachowska@fundacjacp.org, tel.: 603-112-487, 61 829 68 78

Zadzwoń, zapytaj, może czas zrobić coś dla siebie?

Serdecznie zapraszamy!

Opublikowano
Umieszczono w kategoriach: Edukacja, Slider
Bądźmy w kontakcie!