Szkolenie: Księgowość w organizacjach pozarządowych

Przedstawicieli lubuskich NGO zapraszamy do udziału w bezpłatnym szkoleniu „Księgowość w organizacjach pozarządowych” – 10 października 2024 r. o godz. 16.00 w siedzibie Fundacji na rzecz Collegium Polonicum w Słubicach.

Szkolenie realizowane jest w ramach projektu „Wzmacniamy Europę SPLOTowymi wartościami” przez Stowarzyszenie Centrum PISOP we współpracy z Fundacją na rzecz Collegium Polonicum.

Na szkolenie zapraszamy przedstawicieli lubuskich organizacji pozarządowych (fundacji, stowarzyszeń, klubów sportowych, kół gospodyń wiejskich itd.). Przede wszystkim osoby prowadzące lub zamierzające prowadzić księgowość w organizacjach pozarządowych, a także członków zarządów i osoby odpowiedzialne w waszej organizacji za kontakty z biurem księgowym.

Szkolenie poprowadzi Dorota Zubko – samodzielna księgowa z wieloletnim doświadczeniem w zakresie księgowości w organizacjach pozarządowych.

Termin szkolenia:
10 października 2024 r., godz. 16.00

Miejsce:
Fundacja na rzecz Collegium Polonicum w Słubicach (ul. Kościuszki 1, budynek Collegium Polonicum II piętro pok. 208)

Prowadząca:
Dorota Zubko – samodzielna księgowa z wieloletnim doświadczeniem

Formularz zgłoszeniowy:

Osoba do kontaktu w sprawie szkolenia:

Marta Stachowska (m.stachowska@fundacjacp.org, tel. 603 112 487)