Sektor 3 Słubice podsumował majowy Podwieczorek Obywatelski

Zmiany w prawie dla stowarzyszeń, konkursy dotacyjne PZU i program „Młodzież Solidarna w Działaniu 2016-2019” – to trzy tematy, które zdominowały kolejny „Podwieczorek Obywatelski” organizowany przez Sektor 3 Słubice. Udział w spotkaniu (25.05.2016 r.) wzięli przedstawiciele organizacji pozarządowych, społecznicy i urzędnicy.

Zespół Sektora 3 Słubice przygotował obszerne podsumowanie majowego Podwieczorka Obywatelskiego (wraz z materiałami i najważniejszymi informacjami), które znajdziecie na stronie www.sektor3.slubice.pl.

Przypominamy, że kolejny Podwieczorek Obywatelski już w czerwcu. Jeśli chcesz zaproponować temat następnego spotkania – skontaktuj się z Sektorem 3 Słubice (tel. 884 309 488, e-mail: sektor3@fundacjacp.org).

Podwieczorki Obywatelskie są realizowane w ramach zadania „Wzmacnianie organizacji pozarządowych oraz rozwój lokalnego społeczeństwa obywatelskiego poprzez prowadzenie działań w ramach Słubickiego Centrum Organizacji Pozarządowych”.

gmina_slubice_stopka