Spotkajmy się na festynie rodzinnym w Gorzowie Wielkopolskim!

Wspólnie z Regionalnym Ośrodkiem Polityki Społecznej w Zielonej Górze zapraszamy do udziału w rodzinnym festynie na gorzowskim polu golfowym „Zawarcie”. Piątek 12 lipca od godziny 16.00 będzie można spędzić czas w gronie najbliższych. Podczas wydarzenia czekać będzie mnóstwo atrakcji dla całych rodzin.

Podczas wydarzenia będzie można nie tylko zwiedzić pole golfowe melexem i nauczyć się podstaw gry w turnieju minigolfa, ale także poznać kroki tańca latino. Choreografię opracowała Natalia Saska wraz z córką Kają oraz młodymi tancerkami z zespołu „Buziaki”. Dodatkowo, na pikniku będą dostępne dmuchane zjeżdżalnie, autobus z małpim gajem, strefa LEGO, malowanie twarzy, a dla najmłodszych popcorn i wata cukrowa.

Organizatorami festynu są: Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Zielonej Górze, Fundacja na rzecz Collegium Polonicum Fundacja „Happy Kids”.

Wydarzenie organizowane jest w ramach projektu „Lubuskie na rzecz rodzin” jest współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus w ramach programu Fundusze Europejskie dla Lubskiego 2021-2027.

#FunduszeUE #FunduszeEuropejskie