Spotkanie partnerstwa na rzecz ekonomii społecznej w powiecie słubickim

Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej w Zielonej Górze informuje, że 24 listopada 2016 roku, o godzinie 10.00 w biurze Fundacji na rzecz Collegium Polonicum odbędzie się spotkanie Partnerstwa rzecz Ekonomii Społecznej Powiatu Słubickiego.

Partnerstwo zostało zawiązane w listopadzie 2014 roku i działa na podstawie Umowy o współpracy, której celem jest tworzenie płaszczyzny współpracy wspólnej dla Partnerów, rozwój dialogu i wymiana doświadczeń między Partnerami w zakresie ekonomii społecznej.

Podczas spotkania zostanie wybrany nowy Lider Partnerstwa. Wszystkich partnerów serdecznie zapraszamy!

Spotkanie odbędzie się w biurze Fundacji na rzecz Collegium Polonicum, ul. Kościuszki 1 (I piętro budynku biblioteki Collegium Polonicum) w Słubicach.