Magdalena Tokarska Pełnomocnikiem Wojewody Lubuskiego ds. społeczeństwa obywatelskiego

30 sierpnia br. Magdalena Tokarska – prezeska Fundacji na rzecz Collegium Polonicum odebrała z rąk Wojewody Lubuskiego Marka Cebuli, nominację na pełnomocnika ds. społeczeństwa obywatelskiego.

Magdalena Tokarska będzie odpowiedzialna za monitorowanie wdrażania w województwie lubuskim programów wspierania rozwoju społeczeństwa obywatelskiego oraz koordynowanie współpracy jednostek administracji rządowej z organizacjami pozarządowymi.

Magdalena Tokarska z sektorem pozarządowym związana jest od 17 lat. Od 2013 r. pełni funkcję prezeski zarządu Fundacji na rzecz Collegium Polonicum. Swoje doświadczenie zdobywała również w sektorach publicznym i prywatnym, co pozwala jej na głębsze zrozumienie mechanizmów działania różnych instytucji. Absolwentka V edycji Szkoły Liderów, aktywnie zaangażowana w rozwój ekonomii społecznej oraz polityki senioralnej. Doświadczona menadżerka projektów unijnych.