Szkolenie: Podstawy RODO i e-doręczenia dla NGO i PES

Fundacja na rzecz Collegium Polonicum i Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej w Zielonej Górze zapraszają przedstawicieli lubuskich organizacji pozarządowych i podmiotów ekonomii społecznej do udziału w poniższym szkoleniu:

29.11.2023 r. Podstawy RODO i e-doręczenia dla NGO
w godz. 16.00 – 19.00
Prowadząca: Urszula Giercarz (Kancelaria Prawna Anny Giercarz)

Link do zgłoszeń: https://forms.gle/fKwUQZAWRETX543A9

Tym razem na Państwa prośbę poruszymy temat przetwarzania danych osobowych przez organizacje pozarządowe ze szczególnym uwzględnieniem zbierania danych w ramach realizowanych projektów (m.in. w ramach zadań publicznych).

W drugiej części opowiemy o e-doręczeniach. To nowy obowiązek, który będzie dotyczył m.in. spółdzielni socjalnych, fundacji i stowarzyszeń wpisanych do rejestru przedsiębiorców w KRS. Czas na jego wdrożenie upływa 10 marca 2024 r.

Liczba miejsc jest ograniczona.

Szkolenia organizuje Fundacja na rzecz Collegium Polonicum dzięki dofinansowaniu z Funduszy Norweskich w ramach Programu Aktywni Obywatele – Fundusz Regionalny.

Działania organizacji w latach 2022-24 dofinansowane z Funduszy Norweskich w ramach Programu Aktywni Obywatele – Fundusz Regionalny.