Nowa Sól: Komunikacja w grupie kluczem do sukcesu cz. 2

Klucz do realizacji dobrych celów w rękach młodych! Na płaszczyźnie efektywnej komunikacji i w dobrze zintegrowanym zespole wiele spraw jest możliwych do osiągnięcia. Tak możemy podsumować drugą cześć warsztatów pn. „Komunikacja w grupie kluczem do sukcesu cz. 2”.

Całość zajęć zorientowana była na realizacji celów związanych z istotnymi czynnikami warunkującymi efektywność osiągnięć grupy: praca zespołowa, efektywna realizacja wspólnych celów, poczucie odpowiedzialności, zaufanie, zorientowanie i dbałość o wynik, komunikacja oraz zaangażowanie.

Uczestnikami warsztatów zrealizowanych w Centrum Aktywności Społecznej w Nowej Soli, byli Radni Młodzieżowej Rady Miejskiej, Przewodniczący Rady Miejskiej Gminy Nowa Sól – Miasto, Andrzej Petreczko, a także jak zawsze niezawodna Marta Brych – społeczniczka i wolontariuszka.

Szkolenie realizowane jest w ramach projektu „Nowa Sól na społecznej fali” finansowanego przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię z Funduszy EOG w ramach Programu Aktywni Obywatele – Fundusz Regionalny, realizowanego we współpracy przez Fundację na rzecz Collegium Polonicum i Gminę Nowa Sól – Miasto.

Bądźmy w kontakcie!