Karolina Dreszer-Smalec Prezeską OFOP-u!

2 grudnia 2020 r. walne zebranie członków Ogólnopolskiej Federacji Organizacji Pozarządowej powierzyło funkcję prezesa zarządu Karolinie Dreszer-Smalec.

Karolina Dreszer-Smalec od 2009 r. jest członkinią zarządu Fundacji na rzecz Collegium Polonicum. Od 2013 r. zasiada we władzach OFOP-u, od 2015 r. pełniła funkcję wiceprezeski federacji. W latach 2015-2020 z ramienia OFOP-u zasiadała w Europejskim Komitecie Ekonomiczno-Społecznym. Jako pierwsza przedstawicielka Polski w 2020 r. została wybrana na stanowisko kwestora EKES-u. Ukończyła studia doktoranckie na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.

Zespół Fundacji na rzecz Collegium Polonicum składa Karolinie serdeczne gratulacje oraz trzyma kciuki w realizacji nowych wyzwań!

Gratulacje składamy również nowym członkom zarządu OFOP-u Rafałowi Kowalskiemu ze Stowarzyszenia Klon/Jawor i Andrzejowi Rybusowi-Tołłoczce z Federacji Organizacji Pozarządowych „Pomocni Mazowszu”.