Uniwersytet Zdrowego Stylu Życia- zapraszamy na bezpłatne zajęcia w trakcie ferii zimowych!!!

Rusza właśnie rekrutacja na  BEZPŁATNE zajęcia w nietypowej, bo akademickiej formie –  łączące ruch, dobrą zabawę i odpoczynek z poznawaniem zasad zdrowego stylu życia. W Collegium Polonicum przez ferie działać będzie Uniwersytet Zdrowego Stylu Życia.

Jego studentami mogą zostać uczniowie klas 4-6 ze szkół podstawowych z terenu powiatu słubickiego. Organizatorzy przygotowali 150 indeksów. Uniwersytet składa się z 3 wydziałów: Zdrowego Serca, Zdrowego Żywienia i Kultury Fizycznej. Co czeka na przyszłych studentów?

Studenci będą przez 10 dni razem ćwiczyć fitness, tańczyć, szykować zdrowe przekąski, dowiedzą się, jak sobie radzić ze stresem i porażkami (bo tego nie lubi nasze serce), jak udzielać pierwszej pomocy, a także wielu innych ważnych i potrzebnych informacji o zdrowiu. Każdy uczeń codziennie dostanie również zdrowe drugie śniadanie i obiad.

Uniwersytet to nie tylko zajęcia, ale również wycieczki: wyjazd do Centrum Nauki Keplera w Zielonej Górze oraz wspólne wyjście do kina. A na zakończenie absolutorium i bal uniwersytecki. Czyli prawdziwe połączenie przyjemnego z pożytecznym.

Zajęcia uniwersyteckie odbywają się w czasie ferii zimowych (30.01-10.02.2017) od poniedziałku do piątku w godz. 10:00-14:00. Uczniom spoza Słubic nasz powiat zapewnia dojazd i powrót autokarem.

Jak zgłosić się na zajęcia? Należy dostarczyć do Fundacji na rzecz Collegium Polonicum wypełnioną kartę zgłoszeniową. Jest ona dostępna do pobrania poniżej. Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 27.01.2017.

Uniwersytet Zdrowego Stylu Życia organizowany są przez Fundację na rzecz Collegium Polonicum na zlecenie Powiatu Słubickiego w ramach projektu „Profilaktyka chorób układu krążenia i promocja zdrowego stylu życia”.

Plakat_Uniwersytet.indd

Do pobrania: