PAKT- Zaproszenie na szkolenie dla gmin replikujących

Z radością zapraszamy gminy i miasta Biała, Deszczno, Gubin, Prószków i Żary do udziału w szkoleniu przygotowanym specjalnie dla reprezentantów samorządu i organizacji pozarządowych z terenu wymienionych gmin. Wszystkie te samorządy zgłosiły się do replikacji produktów PAKT.

Szkolenie odbędzie się w hotelu Bukowy Dworek w województwie lubuskim (powiat świebodziński) w dniach 25-26 września 2015. Będzie to dwudniowe szkolenie z jednym noclegiem i pełnym wyżywieniem. Program szkolenia będzie tak rozplanowany, aby wszyscy mogli na czas dojechać. Do naszej dyspozycji będzie 4 trenerów. Na każdą gminę przewidujemy do 15 uczestników. Dozwolone jest zgłoszenie większej ilości uczestników. Zgłoszenia będą przyjmowane do wyczerpania limitu miejsc. Grupa szkoleniowa powinna być mieszana: samorząd (pracownicy, radni, osoby decyzyjne) oraz organizacje pozarządowe. Udział w szkoleniu jest bezpłatny. Przewidziany jest zwrot kosztów dojazdu.

Załączony regulamin określa szczegółowe warunki realizacji szkolenia.

Zgłoszenia na szkolenie przyjmowane są pocztą na załączonym formularzu. Każdy uczestnik powinien wypełnić wszystkie rubryki zgłoszenia, podając swoje dane osobowe. Zgłoszenie musi być własnoręcznie podpisane.

W celu ułatwienia koordynacji przyjmowania zgłoszeń proponujemy, aby osoba w urzędzie wyznaczona wcześniej do kontaktów roboczych czuwała nad wszystkimi zgłoszeniami z terenu gminy i przekazała pełen komplet zgłoszeń do organizatora.

Zgłoszenia przyjmujemy do dnia 14.09.2015r.

Szkolenie jest kontynuacją pracy podjętej podczas spotkań w każdej z gmin, które odbyły się od maja do września 2015r.

Oba spotkania miały charakter informacyjny o pogłębionym charakterze. Przewidziane były dla pracowników urzędu zajmujących się sprawami społecznymi, radnych, reprezentantów sektora NGO oraz decydentów. W szkoleniu rekomendujemy ponowne uczestnictwo tych samych osób, które brały już udział w naszych spotkaniach.

Osobą do kontaktów roboczych w sprawie szkolenia jest: Karolina Knochenmuss, Tel. 95 7592 390, k.knochenmuss@fundacjacp.org

dokumenty do pobrania:

Umieszczono w kategoriach: Szkolenia