Akademia Dobrej Komunikacji w województwie lubuskim

Akademia Dobrej Komunikacji startuje w województwie lubuskim! To cykl szkoleń dla organizacji pozarządowych i grup nieformalnych, dzięki któremu dowiecie się, jak efektywnie komunikować i promować swoją działalność.

Akademia Dobrej Komunikacji to projekt Przestrzeń from Facebook i Fundacji Techsoup, który ruszył w całej Polsce. Partnerem regionalnym w województwie lubuskim jest Fundacja na rzecz Collegium Polonicum. Projekt jest objęty patronatem Ministerstwa Cyfryzacji.

Cykl szkoleń będziemy realizować równolegle na północy i południu województwa w Gorzowie Wlkp. i Zielonej Górze.

Pierwsze szkolenia, na których dowiecie się, jak zbudować strategię komunikacyjną organizacji, odbędą się 3 października 2018 r. w Ośrodku Wsparcia Ekonomii Społecznej w Zielonej Górze, ul. Dąbrowskiego 41D/3 oraz 16 października 2018 r. w Lubuskim Ośrodku Wsparcia Ekonomii Społecznej w Gorzowie Wielkopolskim przy ul. Przemysłowej 53.

Szkolenie poprowadzi Adam Szulczewski. Wstęp jest bezpłatny, wymagana jest wcześniejsza rejestracja!

Rejestracja na szkolenia:

Umieszczono w kategoriach: Slider, Szkolenia