Wieczór autorski i premiera książki „Wspomnienia pogranicza”

08 grudnia 2016 roku o godzinie 18.00 odbędzie się wieczór autorski połączony z premierą książki pt. „Wspomnienia pogranicza”.

Fundacja na rzecz Collegium Polonicum oraz Stowarzyszenie My Life – historia opowiedziana, mają zaszczyt zaprosić mieszkańców Słubic i Frankfurtu na wieczór autorski, połączony z prezentacją książki „Wspomnienia pogranicza”.

Spotkamy się 08 grudnia w sali konferencyjnej Collegium Polonicum o godzinie 18.00 i będziemy rozmawiać o współpracy na pograniczu przy kawie i domowym cieście.

Ta niezwykła publikacja powstała przy osobistym współudziale 10 osób, które opowiedziały nam swoją historię, dotyczącą aktywności na pograniczu polsko-niemieckim w kontekście podsumowania 25 lat współpracy. Wszystkie historie zebraliśmy w jednej publikacji, wydanej w obu językach.

Dzisiaj chcemy jeszcze raz przedstawić mieszkańcom Słubic i Frankfurtu zasługi oraz dokonania naszych bohaterów. Spisane historie mogą być inspiracją dla kolejnych osób, które będą działać w różnych obszarach życia społecznego i kulturalnego po obu stronach Odry.

Serdecznie zapraszamy!

Umieszczono w kategoriach: Slider