„ROK ZDROWEGO SERCA”- konkurs plastyczny dla uczniów powiatu słubickiego

Jak pokazać, że warto dbać o serce? Podpowie nam młodzież!

Rok zdrowego serca

Tak brzmi hasło konkursu plastycznego dla dzieci i młodzieży ze szkół z powiatu słubickiego, organizowanego przez Fundację na rzecz Collegium Polonicum. Konkurs to kolejne prozdrowotne działanie prowadzone w ramach projektu „Profilaktyka chorób układu krążenia i promocja zdrowego stylu życia w powiecie słubickim” realizowanego przez powiat słubicki.

Do wzięcia udziału w konkursie zaproszone są trzyosobowe drużyny z każdej ze szkół z terenu naszego powiatu. Ich zadaniem będzie stworzenie logotypu i hasła kampanii bilboardowej pod hasłem „Rok zdrowego serca”. Na zgłoszenia swoich projektów szkoły mają czas do 31 stycznia.

Ogłoszenie wyników i rozdanie nagród dla najciekawszego projektu odbędzie się 22 marca w Collegium Polonicum w Słubicach. Laureaci zostaną uhonorowani podwójnie, nagrody dostaną nie tylko autorzy trzech najlepszych prac, ale również ich szkoły. Jakie to nagrody? Uczniowie otrzymają plecaki, łyżwy i karnety na lodowisko, a szkoły zestawy piłek do gry w koszykówkę, siatkówkę i piłkę nożną. Każdy z uczestników otrzyma pamiątkową koszulkę i kubek. A zwycięski logotyp będzie używany na gadżetach oraz w publikacji, która przybliży mieszkańcom naszego powiatu to, jak dbać o serce i zapobiegać chorobom układu krążenia.

thumbnail of Plakat_RokZdrowegoSerca

Dokumenty do pobrania: