Rekrutujemy! Dołącz do naszego zespołu

Poszukujemy do współpracy osoby, która ma doświadczenie w realizacji projektów. W szczególności grantowych i finansowanych z RPO-Lubuskie 2020.

Nasze oczekiwania:

• Dobra organizacja czasu pracy.
  • Umiejętność planowania zadań i ustalania priorytetów.
  • Dokładność, systematyczność i terminowość.
  • Dodatkowymi atutami będą znajomość III sektora oraz języka niemieckiego, a także posiadanie prawa jazdy kategorii B.

Co oferujemy?

• Dynamiczną pracę w dużym zespole.
  • Możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji.
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności.

Miejsce pracy:

• Słubice, woj. lubuskie

Osoby zainteresowane pracą w Fundacji na rzecz Collegium Polonicum prosimy o przesłanie swojego CV na adres e-mail sekretariat@fundacjacp.org do 26 kwietnia 2019 roku.

W tytule wiadomości prosimy wpisać: „rekrutacja”

CV – Curriculum Vitae – musi być opatrzone podpisanym oświadczeniem kandydata: „wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych osobowych)”.

Skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Informacje dodatkowe:

Administratorem Pani/Pana danych osobowych przesłanych w procesie rekrutacji będzie Fundacja na rzecz Collegium Polonicum z siedzibą przy ul. Kościuszki 1, 69-100 Słubice. Dane te zostaną wykorzystane wyłącznie na potrzeby procesu rekrutacji i zostaną usunięte po jej zakończeniu.