Spotkanie informacyjne „Pełno spraw dla niepełnosprawnych”

Sektor 3 Słubice oraz Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Gorzowie Wlkp. zapraszają na spotkanie informacyjne z cyklu „Pełno spraw dla niepełnosprawnych”, które odbędzie się 30 października 2017 r. w godzinach 11.00 – 13:00 w biurze Fundacji na rzecz Collegium Polonicum.

Podczas spotkania przekazane zostaną informacje dotyczące możliwości pozyskania środków m.in. na: założenie działalności gospodarczej, odbycie stażów, doposażenia stanowiska pracy, podniesienie kompetencji poprzez udział w kursach i szkoleniach. Nie zabraknie także informacji nt. działań skierowanych do osób niepełnosprawnych realizowanych przez Państwowy Fundusz Rehabilitacyjny Osób Niepełnosprawnych. Omówione zostaną warunki przyznania wsparcia, wskazane zostaną dokumenty, strony internetowe oraz podmioty oferujące unijne oraz krajowe środki.

Osoby zainteresowane wzięciem udziału w spotkaniu prosimy o potwierdzenie przybycia do 27 października pod numerem telefonu 61 82 96 791.

Spotkanie odbędzie się 30 października 2017 r. w godz. 11:00-13:00 w Sektorze 3 Słubice (biuro Fundacji na rzecz Collegium Polonicum, ul. Kościuszki 1 w Słubicach).

Serdecznie zapraszamy!