Zielona Góra: Rewitalizacja – spotkanie seminaryjne dla organizacji pozarządowych

Miasto Zielona Góra i Fundacja na rzecz Collegium Polonicum serdecznie zapraszają przedstawicieli zielonogórskich organizacji pozarządowych oraz osoby planujące działania rewitalizacyjne, do udziału w kolejnym spotkaniu seminaryjnym dotyczącym planowaniu działań w ramach Gminnego Programu Rewitalizacji Miasta Zielona Góra – 11 maja o godz. 16.00 w siedzibie Ośrodka Wsparcia Ekonomii Społecznej w Zielonej Górze.

Celem trwającego cyklu spotkań jest wymiana doświadczeń, zaplanowanie działań i pozyskanie partnerów do wspólnej realizacji przedsięwzięć wpisujących się i wynikających z Gminnego Programu Rewitalizacji Miasta Zielona Góra na lata 2016-2022.

Najbliższe spotkanie odbędzie się w czwartek, 11 maja 2017 r. o godz. 16.00 w Ośrodku Wsparcia Ekonomii Społecznej w Zielonej Górze przy ul. Dąbrowskiego 41D/3.

W trakcie spotkania będziemy mapować pomysły na działania społeczne możliwe do zrealizowania w ramach Gminnego Programu Rewitalizacji Miasta Zielona Góra na lata 2016-2022. Przedstawimy dobre przykłady działań rewitalizacyjnych w Polsce oraz przedstawimy narzędzie do współpracy mieszkańców i przedstawicieli samorządu jakim jest inicjatywa lokalna.

Seminaria przeznaczone są dla członków fundacji i stowarzyszeń z terenu Zielonej Góry.

Najbliższe terminy spotkań:
• 11.05.2017 r. godz. 16.00 (czwartek)
• 25.05.2017 r. godz. 16.00 (czwartek)

Miejsce spotkań:
• Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej w Zielonej Górze
ul. Dąbrowskiego 41D/3
(wejście od podwórza Urzędu Miasta lub od ul. Jeleniej)
znajdź na mapie -> https://goo.gl/maps/tHwmtp7LP5M2

Dodatkowo ostatnie spotkanie 25 maja 2017 r. połączone będzie ze szkoleniem dotyczącym możliwości pozyskiwania środków zewnętrznych na działania wpisane do Gminnego Programu Rewitalizacji Miasta Zielona Góra na lata 2016-2022.
Udział w spotkaniach i szkoleniu jest bezpłatny.

Ze względów organizacyjnych prosimy o wcześniejsze potwierdzenie udziału za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego https://goo.gl/25jE4C lub poprzez kontakt bezpośredni: tel. 533 316 283, e-mail: a.szulczewski@fundacjacp.org