Żary: Szkolenie online „Sprawozdawczość w organizacjach pozarządowych”

Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej w Zielonej Górze i Żarski Sektor 3 zapraszają przedstawicieli organizacji pozarządowych na bezpłatne szkolenie online poświęcone obowiązkom sprawozdawczym w fundacjach i stowarzyszeniach 22 lutego o godz. 13.00 w siedzibie Urzędu Miejskiego w Żarach (sala nr 109 c)

Program szkolenia online „Sprawozdawczość w organizacjach pozarządowych”, Żary, 22 lutego 2016 r., godz. 13.00

• Przychody i koszty w organizacji
  • Sprawozdanie merytoryczne
  • Sprawozdanie finansowe – rachunek zysków i strat, bilans, informacja dodatkowa
  • Obowiązki sprawozdawcze – terminy

Czas trwania szkolenia ok. 1,5 h.

Prowadząca szkolenie:

Beata Małachowska – księgowa w organizacjach pozarządowych z blisko 10-letnim doświadczeniem, absolwentka Akademii Ekonomicznej w Poznaniu (specjalność: finanse
i rachunkowość przedsiębiorstw), doradca Sektora 3 Słubice.

Zgłoszenie uczestnictwa w szkoleniu należy przesłać do 16.02.2016 r. drogą elektroniczną na poniżej wskazane e-maile koordynatorów, NGO z terenu:

1. Gmina Żary o statusie miejskim: agnieszka.makosz@um.zary.pl
  2. Gmina Żary o statusie wiejskim: katarzyna.jaszczur@gminazary.pl