Zapraszamy na Nowosolskie Forum Organizacji Pozarządowych

22 października w Nowej Soli odbędzie się spotkanie przedstawicieli lokalnych stowarzyszeń, fundacji, społeczników i wolontariuszy. W programie przewidziano dyskusje ważna dla lokalnych NGO. Gościem specjalnym spotkania będzie Szymon Hołownia.

Spotkanie w Nowosolskim Domu Kultury odbędzie się pod hasłem „Lubisz pomagać? Przyjdź i włącz się w działanie”.

Zapraszamy członków nowosolskich stowarzyszeń, fundacji, klub, grup nieformalnych, społeczników i wolontariuszy zaangażowanych w lokalne sprawy społeczne.

Forum będzie okazją do spotkania się, lepszego poznania się dialogu w obszarach:

• wyzwań stojących przed organizacjami i działaczami,
  • nazwania obszarów, w których potrzebna jest pomoc,
  • możliwości współpracy z miastem oraz pomiędzy organizacjami, a także sposobów na zainteresowanie lokalnych firm tematem pomagania.

Na zakończenie zapraszamy do udziału w spotkaniu z gościem specjalnym – Szymonem Hołownią, który odpowie na pytania dotyczące świadomego pomagania w dzisiejszym świecie.

Do udziału w spotkaniu zapraszamy do 3 osób z danej organizacji.

Zgłoszenia do udziału w Nowosolskim Forum Organizacji Pozarządowych przyjmowane są do 11 października pod adresem mail: forum@nowasol.pl lub telefonicznie: 68 459 03 05 lub 68 459 03 27. W zgłoszeniu prosimy o podanie: „nazwy organizacji, imion i nazwisk osób uczestniczących, adresu do korespondencji, adresu mail/ nr telefonu” Zgłoszenie udziału jest wymagane do otrzymania wejściówki na spotkanie z Szymonem Hołownią.

Organizatorami spotkania są:

• Urząd Miejski w Nowej Soli,