Sektor 3 Słubice zaprasza na Podwieczorek Obywatelski

Sektor 3 Słubice zaprasza na pierwszy „Podwieczorek Obywatelski”. 28 kwietnia o godz. 16.30 w siedzibie Fundacji na rzecz Collegium Polonicum (I piętro budynku Biblioteki Collegium Polonicum, ul. Kościuszki 1). Przy kawie i ciastku porozmawiamy o konkursie „Działaj Lokalnie” i „Słubickim Forum Organizacji Pozarządowych 2016”.

podwieczorek_obywatelski

Sektor 3 Słubice zaprasza na Podwieczorek Obywatelski

Termin: 28 kwietnia 2016 r., godz. 16.30

Miejsce: Fundacja na rzecz Collegium Polonicum (I piętro budynku Biblioteki Collegium Polonicum, ul. Kościuszki 1)

Dla kogo: słubickie organizacje pozarządowe, grupy nieformalne, działacze społeczni

Potwierdzenie udziału do 27 kwietnia: e-mail: sektor3@fundacjacp.org, tel. 884 309 488, formularz zgłoszeniowy

Tematy podwieczorku:

• Działaj Lokalnie – prezentacja konkursu, omówienie zasad, odpowiedzi na pytania.
  • Słubickie Forum Organizacji Pozarządowych 2016 – rozmowy o tym jak ma wyglądać piąte spotkanie organizacji pozarządowych z terenu gminy Słubice
  • Open Space – propozycje waszych tematów (potrzeb oraz problemów) na kolejne spotkania tematyczne w ramach podwieczorków

Spotkajmy się przy kawie i cieście!

Zachęcamy do współtworzenia podwieczorkowej atmosfery – przyniesienia ze sobą paczki ciastek, kawałka ciasta, owoce sezonowe itp.

Spotkanie organizowane jest w ramach zadania „Wzmacnianie organizacji pozarządowych oraz rozwój lokalnego społeczeństwa obywatelskiego poprzez prowadzenie działań w ramach Słubickiego Centrum Organizacji Pozarządowych”.

gmina_slubice_stopka