Od miłości do formalności – ABC założenia organizacji pozarządowej

Jest idea, jest pasja, są ludzie – co dalej? Działać nieformalnie czy założyć organizację społeczną? Fundację czy stowarzyszenie? Jaką drogę wybrać, co wziąć pod uwagę, z czym się liczyć, o czym pamiętać, jak odnaleźć się w gąszczu przepisów, dokumentów, jakie decyzje mieć na uwadze?

Zapraszamy do wysłuchania naszego drugiego podcastu pt. „Od miłości do formalności – ABC założenia organizacji pozarządowej”

Rozmowę – przewodnik po temacie, prowadzą Marta Nadrzycka-Soczek i Renata Wcisło z Fundacji Piętro Wyżej:

Pobierz MAPĘ MYŚLI, która poprowadzi Cię od idei do sformalizowania działań i POWIEŚ NAD BIURKIEM!

W kolejnej, trzeciej części naszego poradnika, poruszymy temat „Działamy razem, ale… czy na pewno łączą nas te same cele i wartości? O budowaniu zespołu i spójności w pracy, grupie i organizacji”.

Zapraszamy już niebawem.