II Nowosolskie Forum Organizacji Pozarządowych – obejrzyj nagrania!

Anna Dymna – prezeska Fundacji „Mimo Wszystko” i Jerzy Górski – triathlonista, społecznik – byli gośćmi tegorocznego II Nowosolskiego Forum Organizacji Pozarządowych. Wydarzenie mieliśmy przyjemność organizować od 30 listopada do 4 grudnia we współpracy z Miastem Nowa Sól. Zapraszamy Was do obejrzenia zapisów spotkań, które odbyły się w ramach tegorocznego wydarzenia.

Dzień 1: Otwarcie forum i rozmowa o Centrum Aktywności Społecznej w Nowej Soli z udziałem:

• Natalii Walewskiej-Wojciechowskiej – Wiceprezydent Miasta Nowa Sól
  • Bartosza Jędrzejczaka – Kierownika Centrum Organizacji Pozarządowych w Koninie
  • Kaliny Patek – Inspektora ds. współpracy z organizacjami pozarządowymi Urząd Miasta Nowa Sól

Dzień 2: Szkolenie „Wolontariat ma sens!” – prowadząca Kasia Michałek Stowarzyszenie POLITES

Dzień 3: Gość forum – Jerzy Górski – triathlonowy mistrz świata, społecznik
Rozmawia Mariusz Pojnar – Tygodnik Krąg

Dzień 4: Dobre praktyki wolontariatu lubuskich organizacji pozarządowych
Doświadczeniami podzielili się:

• Krystyna Adamenko – Fundacja Pięknolesie
  • Aneta Kamińska – Fundacja Pałac Bojadła
  • Maciej Kaleta – Stowarzyszenie P.A.R.K.
  • Magdalena Zwolska – Stowarzyszenie Inicjatywa dla Zwierząt

Dzień 5: Gość forum – Anna Dymna – aktorka, działaczka społeczna, założycielka i prezeska Fundacja „Mimo Wszystko” oraz Anita Morga koordynatorka ds. działań wolontariuszy w Fundacji „Mimo Wszystko”. Rozmawia Mariusz Pojnar – Tygodnik Krąg

Podsumowanie forum i życzenia z okazji Międzynarodowego Dnia Wolontariusza od Prezydenta Miasta Nowa Sól Jacka Milewskiego.