Konkurs „Biznes Wrażliwy Społecznie”

Szanowni Państwo,

Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej zaprasza Państwa do udziału w konkursie „Biznes Wrażliwy Społecznie”. Do 30 czerwca mogą Państwo  zgłaszać dobre praktyki realizowane w obszarze zaangażowania społecznego i rozwoju społeczności lokalnej.

Pragniemy nagrodzić Państwa dobre praktyki wspierające  społeczność lokalną. Dodatkowo wyróżnimy te firmy, które współpracują z podmiotami ekonomii społecznej (stowarzyszeniami, fundacjami, spółdzielniami socjalnymi).

Korzyści udziału w Konkursie „Biznes Wrażliwy Społecznie”:

• Możliwość otrzymania statuetki „Biznes Wrażliwy Społecznie” wykonanej przez przedsiębiorstwo społeczne
  • Zaprezentowanie dobrej praktyki w internetowym Katalogu Dobrych Praktyk
  • Budowanie pozytywnego wizerunku firmy
  • Uczestnictwo w uroczystej gali organizowanej wspólnie przez Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej i Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej
  • Pierwszeństwo w uczestnictwie w bezpłatnych szkoleniach „Społecznie odpowiedzialne inwestowanie”

Zgłoszenia praktyk odbywają się poprzez formularz: KLIK

Więcej informacji dostępnych jest na stronie: OWES Zielona Góra

Osoba kontaktowa: Monika Robaszyńska, tel.: 533 316 284 mail. m.robaszynska@fundacjacp.org

Zapraszamy też na naszego facebooka: OWES Zielona Góra

Umieszczono w kategoriach: Ogłoszenia