tel. 61 82 96 791 sekretariat@fundacjacp.org
21.08.2015 |

Marzena Słodownik

Dyrektor Fundacji
Specjalista ds. animacji i partnerstw w OWES
Doradca i szkoleniowiec w Sektorze 3

Swoją przygodę z Fundacją, a tym samym z sektorem pozarządowym, rozpoczęłam w 2006 roku. Do Fundacji trafiłam przez przypadek, po prostu przyszłam i zapytałam o pracę. Z dzieckiem na rękach. I tak zostałam, bo tutaj realizuję swoje marzenia a pomysły przekuwam na działania. Napisałam mnóstwo różnych projektów, skierowanych głównie do III sektora, młodzieży i seniorów. Czasem coś mnie zainspiruje i wtedy wiem, że trzeba dać upust energii i przekuć ją w sztywne ramy wniosku o dofinansowanie. A potem wrócić do tej inspiracji i zrealizować projekt dla ludzi.

W Fundacji wyrosły mi skrzydła. Najpierw były małe, potem przybrały kształt i barwy czarnego łabędzia. Kręci mnie tworzenie czegoś od podstaw, bez różnicy czy piszę nowy projekt, czy kolejną książkę. Żyję, kiedy tworzę.

Jestem słubiczanką, dziennikarką z zamiłowania, autorką wielu publikacji i biografii, lubię rozmowy z ludźmi i różne punkty widzenia. Dlatego cieszę się, że będąc animatorką będę miała wpływ na rozwój wspólnot lokalnych.

Kocham lato, góry, taniec, teatr i moje dzieciaki. Marzę o tym, żeby mieć domek pod lasem, taki nieduży, na uboczu, gdzie schowam się przed światem i bombardującymi zewsząd, niewiele znaczącymi informacjami.

Życie to teatr, więc bawię się życiem. Poszukuję doznań, przede wszystkim duchowych i intelektualnych. Nie mam gotowego scenariusza, wciąż szukam inspiracji do rozwoju i samorealizacji, która jest dla mnie procesem ciągłym.

Skontaktuj się z nami

Fundacja na rzecz Collegium Polonicum
ul. Kościuszki 1, 69-100 Słubice
(I piętro budynku biblioteki CP)

Godziny otwarcia: poniedziałek - czwartek 8.00 - 16.00
piątek 8:00 - 15:00
tel. 61 829 67 91 | sekretariat@fundacjacp.org

NIP:598-15-31-052 | REGON: 211249064

Polecamy